Profesjonalny wywóz gruzu: +48 506 175 351 +48 884 666 388

Worki na gruz Big Bag

Oferujemy wyjątkowo mocne worki na gruz typu Big Bag, które doskonale sprawdzą się do ciężkich prac remontowo-budowlanych. Zostały zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych i najcięższych sprzątaniach. Worki są idealne do przechowywania gruzu, cegły, gipsu, a także piasku.

W naszej ofercie znajdują się worki o różnej pojemności:

  • 0,7m³ do 1t,
  • 1m³ do 1,2t,
  • 1.2m³ do 2t,
  • 1,5m³ do 2,5t.

Worki na gruz typu Big Bag są wykonane z polipropylenu, bardzo mocnego materiału, który zapewnia trwałość oraz wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Worki na gruz doskonale sprawdzą się do ciężkich prac budowlano-remontowych. To, który Big Bag najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, zależy od rodzaju odpadów, które zamierzasz umieścić w worku. W razie wątpliwości służymy pomocą i fachowym doradztwem. Ofertę kierujemy na miasta Gdańsk, Sopot i Pruszcz Gdański.

Korzyści z posiadania worków Big Bag

Zamiast próbować wyrzucać ciężkie odpady do cienkich worków na śmieci, zdecydowanie zalecamy inwestowanie w wysokiej jakości worki na gruz. Dlaczego warto skorzystać z worków Big Bag? Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści:

  • są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze, zwłaszcza podczas transportu,
  • kiedy są puste, można je złożyć, a zajmowana przez nie objętość jest minimalna,
  • nadają się do recyklingu, co nie ma negatywnego wpływu na środowisko,
  • bezproblemowy odbiór worków – obecność właściciela posesji nie jest konieczna, wystarczy zostawić go w łatwo dostępnym miejscu.

Pamiętajmy, że obowiązkiem każdej osoby odpowiedzialnej za budowę czy remont budynku, jest zapewnienie właściwej utylizacji wszelkich odpadów. Jest to bardzo ważne, ponieważ trzeba zadbać o bezpieczeństwo osób, które np. przebywają na obszarze, na którym przeprowadzane są prace budowlano-remontowe. Worki na gruz, ułożone w wyznaczonym miejscu, nie tylko ułatwią utrzymanie porządku, ale przede wszystkim nie będą zagrażać bezpieczeństwu osób przebywających w niedalekiej odległości. Skorzystaj z naszej oferty – działamy m.in. na terenie miasta Sopot, Gdańsk i Pruszcz Gdański.

Do kogo kierujemy nasze usługi?

Masz firmę budowlaną? Usprawnij swoje procedury utylizacji za pomocą wytrzymałych worków na gruz, zaprojektowanych do przechowywania ciężkich odpadów budowlanych. A może planujesz niewielki remont i szukasz łatwego i wygodnego sposobu na usunięcie gruzu? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. Nie ryzykuj i nie kupuj zwykłych worków na śmieci. Tego typu worki nie są tak wytrzymałe, jak specjalistyczne worki na gruz typu Big Bag. W rezultacie mogą przynieść niezadowalające skutki.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do małych i większych firm, zakładów, jak i do prywatnych osób. Ze względu na szeroki asortyment, każdy znajdzie coś dla siebie. W razie pytać, prosimy o kontakt. Z przyjemnością wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, doradzimy jaki worek na gruz wybrać i wyjaśnimy, jak wygląda współpraca z nami.

Jesteśmy doświadczoną firmą. Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 15 lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć liczne grono zadowolonych klientów m.in. na terenie Sopotu. Stawiamy na jakość usług, dlatego cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi i produkty. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, terminową i profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór worków na gruz typu Big Bag.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów i usług, nie wahaj się z nami skontaktować. Po prostu wypełnij nasz formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Działamy głównie na terenie Trójmiasta, z wyjątkiem Gdyni. Z naszych usług skorzystać mogą mieszkańcy Gdańska, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego oraz Przejazdowa. Jeśli więc mieszkasz w tej lokalizacji i potrzebujesz worków na gruz, a także jesteś zainteresowany profesjonalnym wywozem i utylizacją odpadów budowlanych, wiedz, że możesz na nas liczyć.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 506 175 351 lub 884 666 388 lub bezpośrednio na adres e-mail sardaw.kontenery@gmail.com lub biuro@sardaw.com.pl

Serdecznie zachęcamy do współpracy!

Zaufali nam:

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.

Kontakt z nami