Profesjonalny wywóz gruzu: +48 506 175 351 +48 884 666 388

Wywóz gruzu Sopot – wywóz odpadów w kontenerach i workach

Profesjonalny wywóz odpadów w kontenerach i workach Big Bag – to nasza ofertą, do wyboru której z przyjemnością Państwa zachęcamy. Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach związanych z gruzem i odpadami budowlanymi, dostarczając Państwu kontenery i big bagi, jak również i dbając o ich wywóz. Działamy w Sopocie, ale także w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim i innych miejscach w województwie pomorskim.

Dlaczego Sardaw?

Dlaczego My? Bo jesteśmy profesjonalistami w swojej pracy. Stawiamy na jakość świadczonych usług i na pełne zadowolenie naszych klientów. Cechuje nas terminowość, atrakcyjne ceny i możliwość pełnego dostosowania oferty do każdego z naszych klientów. Zapewniamy wywóz odpadów budowlanych i gruzu z danego miejsca, dostarczając Państwu to, co niezbędne.

Wywóz gruzu

Gruz stanowi nie lada problem, jeśli w grę wchodzą remonty, budowy czy inne prace związane z budownictwem. Oferując więc wywóz gruzu w Sopocie, zapewniamy profesjonalne usługi w tym właśnie zakresie.

Nasze kontenery

W naszej ofercie znajdują się różnej wielkości kontenery, w zależności od tego, co jest Państwu potrzebne i niezbędne. W każdym bowiem przypadku zakres prac może być inny i dlatego też innej wielkości rozwiązania okażą się być odpowiednie. Oferujemy kontenery:

  • 5m3
  • 7m3
  • 9m3

Wywóz odpadów budowlanych

Będąc w pełni do Państwa dyspozycji, świadczymy usługi wywozu odpadów budowlanych na terenie miasta Sopot, dostarczając Państwu niezbędne rozwiązania do ich składowania, a następnie szybkiego wywozu.

Worki na gruz i big bagi

W ostatnim czasie doskonałą alternatywą, szczególnie w przypadku mniejszych prac są tak zwane big bagi, a więc specjalne worki na gruz, które sprawdzają się w tej roli znakomicie, szczególnie w przypadku prac, gdzie tego gruzu czy odpadów jest do maksymalnie 2,5 tony. W naszej ofercie mamy następujące big bagi:

  • 0,7m3 dla 1 tony
  • 1m3 dla 1,2 tony
  • 1,2m3 dla 2 ton
  • 1,5m3 dla 2,5 ton

Nie tylko Sopot – gdzie pracujemy

Nasze usługi związane z kontenerami i big bagami, które służą do wywozu odpadów budowlanych czy też gruzu, oferujemy na terenie województwa pomorskiego, w sposób szczególny będąc w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim i Sopocie. Jeśli więc są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

Zapraszamy

Jesteśmy tutaj po to, aby móc sprostać Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom. Jeśli więc profesjonalny wywóz gruzu i odpadów budowlanych w Sopocie, a także i innych częściach województwa pomorskiego – jesteśmy do Państwa usług. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania i zaproponujemy określone rozwiązania, całkowicie dostosowane do tego, czego Państwo potrzebują. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Wierzymy, iż nasza firma SARDAW będzie w stanie być doskonałym wyborem i najlepszą z dostępnych dla Państwa opcją.

Zaufali nam:

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.

Kontakt z nami